Zakup pościeli bawełanianej

W najbliższym czasie w planach mam otwarcie hostelu przydrożnego dla turystów. Sama inwestycja oczywiście wiąże się z wysokimi kosztami ale czego nie robi się aby spełnić swoje największe marzenie. Mam w zasadzie już wszystko umeblowane tylko poszukuję jeszcze małych dodatków, które ładnie komponowałyby się z wystrojem i meblami a dodatkowo będą kojarzyły się z luksusem. Muszę zrobić ostatnie zakupy i hostel będzie już całkowicie gotowy do otwarcia.

Planowanie zakupu pościeli bawełnianych

Pościel bawełniana 200x220Wszystkie dodatki chcę wybierać starannie tak, aby każdemu odwiedzającemu mój hostel przypadły do gustu. Zakupiłam piękne łóżka z drewna dębowego i zostało mi już tylko ich przystrojenie. Najpiękniejszą ale i zarazem obowiązkową dekoracją jest oczywiście pościel. Myślę, że materiał musi być z jak najlepszej jakości. Pościel bawełniana 200×220, bo właśnie takiej poszukuję, kosztuje mniej więcej trzysta złotych. Potrzebuję ich aż pięćdziesiąt sztuk. Co prawda łóżek mam tylko czterdzieści, no ale przecież trzeba pamiętać jeszcze o jakiś jej zapasach na zmianę. Postanowiłam, że pościel będzie koloru białego i szarego. Fajnie będą się komponowały z dębem. Pościel musi być wygodna ale i jednocześnie łatwa do wyprania. Zakupiłam specjalnie do tego jeszcze trzy pralki, które będą prały moją pościel. Postanowiłam, że zakupię pościel u jednego dostawcy, który da mi jeszcze dodatkowo zniżkę. Za zaoszczędzone pieniądze zakupię jeszcze lampki nocne. W ten sposób pokoje będą wyglądać bardzo luksusowo. Wracając do pościeli, to myślę jeszcze o tym by zakupić również prześcieradło również wykonane z bawełny. Może uda mi się namówić dostawcę aby do kompletu dorzucił mi te prześcieradła. W komplecie zawsze wyszło by taniej. A co za tym idzie miałabym już problem całkowicie z głowy.

Zakupy dodatków to oczywiście ostatnie przygotowania do otwarcia hostelu. Co za tym idzie, już za dwa tygodnie szykuję się do przyjęcia Muszę jeszcze pomyśleć czym ich przywitać. Może jakiś słodka przekąska będzie idealna. Na otwarcie planuję również przyrządzić dla gości specjalną kolację, tak aby jednocześnie zrobić promocję mojego hostelu. W ten sposób uda mi się przyciągnąć większą ilość gości i jednocześnie przyciągnąć ponownie gości, którzy stąd wyjadą.