Kupno wygodnego biustonosza

Bardzo lubię kupować sobie bieliznę. Nawet jeśli wychodzę gdzieś w zwykłych dresach, to dbam o to, aby pod spodem mieć piękną i wygodną bieliznę. Ostatnio przeczytałam w jednym z magazynów modowych, że modne stały się biustonosze typu bralette. Muszę przyznać, że to co o nich przeczytałam wydawało mi się bardzo ciekawe. Jednak postanowiłam sprawdzić to na żywo.

Zalety wygodnych biustonoszy typu bralette

biustonosz typu braletteJeszcze tego samego dnia poszłam do sklepu z bielizną, gdzie zawsze kupowałam biustonosze. Zapytałam się sprzedawczyni, czy dostanę biustonosz typu bralette. Od razu pokazała mi ona kilka modeli, które były w moim rozmiarze i muszę przyznać, że prezentowały się naprawdę ładnie. Przede wszystkim materiał, z którego zostały uszyte był niezwykle miękki i delikatny. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że takie biustonosze posiadają miękkie miseczki, które bardzo dobrze dopasowują się do naturalnego kształtu biustu i idealnie go podtrzymują. Postanowiłam od razu to sprawdzić. Wzięłam kilka polecanych przez nią staników i udałam się do przymierzalni. Muszę przyznać, że faktycznie miała ona rację. Takie biustonosze były bardzo wygodne i praktyczne. Bardzo dobrze układały się na ciele i pasowały pod wiele ubrań. Byłam przekonana, że dobrze sprawdzą się na upalne, letnie dni, ponieważ materiał był bardzo cienki i przepuszczał powietrze.

Zdecydowałam się zakupić jeden z tych biustonoszy, który najbardziej mi się spodobał. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ przy kasie okazało się, że jest on aktualnie dostępny w promocji. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, ponieważ stanik okazał się trwały i elegancki. Można go było prać w pralce i suszyć mechanicznie, dzięki czemu nie miałam problemów z utrzymaniem go w higienicznej czystości. W dodatku jego kolor był trwały.