Poszukiwania wytrzymałej maty do samochodu

 

Niedawno kupiłam sobie psa. Bardzo często wiozę go gdzieś samochodem. Mieszkamy w centrum miasta, dlatego na wszelkie spacery muszę najpierw dojechać samochodem do parku lub lasu. Nie mówiąc już o wszystkich podróżach do psiego fryzjera, czy też do weterynarza. Zauważyłam, że tapicerka samochodowa już po kilku tygodniach odkąd sprawiłam sobie pieska jest w dużo gorszym stanie. Pies ją w wielu miejscach podrapał. Była również „oblepiona” jego sierścią.

Potrzebowałam wytrzymałej maty samochodowej dla psa

wytrzymała mata dla psa do samochoduDługo zastanawiałam się nad tym, jak zaradzić temu problemowi. Na szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka z pracy. Podpowiedziała mi ona, jak mogłabym temu zaradzić. Dowiedziałam się od niej, że istnieją specjalne maty samochodowe, które zabezpieczają tapicerkę foteli samochodowych przed pobrudzeniem czy zniszczeniem przez zwierzaki, przewożone w aucie. Zainteresowałam się tym tematem i jeszcze tego samego dnia, zaraz po wyjściu z pracy, udałam się do polecanego przez nią sklepu z akcesoriami dla zwierząt, gdzie można było dostać takie produkty. Bez problemu dostałam tam to, czego szukałam. Była to wytrzymała mata dla psa do samochodu. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to bardzo dobry wybór, a mata którą zdecydowałam się zakupić jest bardzo często wybierana i chwalona przez klientów, właśnie ze względu na jej wytrzymałość i trwałość. Bardzo dobrze sprawdza się ona także przy dużych psach. Zwróciłam uwagę przede wszystkim na to, że jest ona wykonana z wodoodpornego materiału, zabezpieczonego dodatkowo przed podrapaniem przez pieska. Dodatkowo można ją było zamontować w niemal wszystkich samochodach. Wystarczyło ją w bardzo prosty sposób zamontować pomiędzy tylnymi, a przednimi fotelami samochodowymi. Montaż był całkowicie bezinwazyjny i nie wymagał w tym celu użycia żadnych specjalistycznych narzędzi.

Bardzo szybko przekonałam się o tym, że to była dobra decyzja. Mój czworonożny przyjaciel bardzo szybko przekonał się do zakupionej przeze mnie maty i chętnie wskakiwał na nią, gdy musiałam go gdzieś zawieźć samochodem. Byłam bardzo zadowolona szczególnie z solidnych materiałów, które zostały wykorzystane do jej uszycia. Mata zapewnia nie tylko zabezpieczenie przed zniszczeniem tapicerki przez psa, ale również sprawia, że podróż jest dla zwierzaka bardziej komfortowa.