Modele rajstop strip panty

Kobiece nogi są bez wątpienia jednym z atutów, które wiele pań bardzo często podkreśla. Szczególnie jeżeli są one posiadaczkami długich i smukłych nóg, które dobrze wyglądają niemalże we wszystkim. Noga na obcasie, spowita gładkimi rajstopami, wygląda wyjątkowo kusząco.

Jak wyglądają rajstopy imitujące pończochy?

strip pantyWiększość kobiet do chodzenia na co dzień, wybiera klasyczne rajstopy, które chronią nogi, ale też podkreślają. Wybór najlepszego modelu powinien być uzależniony od naszej figury i stylizacji, do jakiej chcemy go założyć. W asortymencie rajstop znajdziemy też modele kierowane do odważnych pań, które chcą kupić swoich facetów z każdym krokiem. Są to strip panty, które imitują pończochy. W całości są wykonane z poliamidu i elastanu i nie mają żadnych łączeń ani zapięć. W całości pokrywają nogę od czubka palców po uda, a powyżej znajduje się cienki pasek materiału, wyglądający jak szelki do pończoch, które na biodrach łączą się z pasem koronki. Z daleka łudząco przypominają pończochy z pasem, a są tylko rajstopami, znacznie wygodniejszymi. W sprzedaży dostępne są modele gładkie, lub wzorzyste. Dominującym kolorem jest czarny, biały i szary. gdyż są to kolory występujące w bieliźnie erotycznej. Takie rajstopy mogą służyć jako para na specjalne okazje, bo z pewnością w chłodne dni ich nie założymy. Jednym z najlepiej sprzedających się modeli strip pantów, są czarne rajstopy z cienkim szwem z tyły, na całej długości nogi. Takie rajstopy jasno dają do zrozumienia mężczyźnie o czym myśli kobieta.

Modele erotycznych rajstop nie są niczym nadzwyczajnym w dzisiejszych czasach i bardzo dużo kobiet je posiada. Jedne w nich chodzą po ulicy, a inne zakładają na specjalne okazje. Ich wybór jest tak duży, że z pewnością każda kobieta znajdzie model dla siebie.